Küresel efendilerin yarış atları baraj aşma telaşında!

2015-05-26 13:02:00
Küresel efendilerin yarış atları baraj aşma telaşında! |  görsel 1

KÜRESEL EFENDİLERİN YARIŞ ATLARI BARAJI GEÇMEK TELAŞINDALAR MI, YOKSA TÜRKİYEYİ YIKMA YARIŞINDALAR MI?

Laik çağdaş cumhuriyetin yetiştirdiği aydın patentli sanatcı-edebiyatcı, artist kimi zatlar,  “barış ve demokrasi adına” çağdışı dinci ve narko-ticani itifakına destek sözü veriyorlar! “Meclisde temsil edilmelilermiş”!

Barajı geçmesini istedikleri parti ve yeminli Türk ve Türkiye Devleti düşmanları birlikde halkların kardeşliği ( Nasıl kardeşlikse gün geçtikce değil kardeşlik düşmanlık ve cepheleşme ve bölünme büyüyerek devam ediyor.  Türkiye bir tarafda dursun, Suriye'de, Irak'da  kardeşler birbirine kırdırılıyor. Görmedikleri zulüm çekmedikleri acı kalmadı ) adına, O barajı çokdan deldiler ve iki seçim dönemidir bir ahır gibi kullandıkları meclisde (!) Türkiye devletinin kurucularına ve kurucu iradeye, Türke ve Türk Milletine etmedik küfür,  iftira ve yıkmak için denemedikleri hile, santaj ve kumpas kalmadı.

Girdikleri BOP yolunda ar-namusu bir yana bırakarak kurdukları kirli itifaklarla birbirlerini kullanmak, harcamak, satmak vb gibi her pisliğe bulaştılar.

Ortadoğuda efendileri ile birlikde mezarlıklardan hortlattıkları Kara Hayaleti, demokrasi ve özgürlük adına halklara SS ( nazilerin) yöntemlerinide geride bırak bir zulüm fırtınası estiriyorlar.

Yüzlerine yüzsüzlükleri görülmesin diye  her türden (aydınlık, demokrasi, barış, kardeşlik, özgürlük vs.) maskesi takmış bu ihanet ve zulüm koalisyonu; ar damarları çatlarcasına, Laik-çağdaş temeller üzerine kurulan Türküye Cumhuriyetini yıkıkıp yerine, farklı parçalara bölünmüş  dini-şeriatla yönetilen bölgeler kurarak, küresel efendilerine tümden peşkeş çekmek yarışındalar!

Bu gerici faşist-emperyalist kalkışmayı, tabiatında farklı etnisiteleri ve inançları barındıran Türk Milleti;  Ay Yıldızlı bayrak altında tek yürek olup püskürtmelidir!

Bu karabasandan kurtulup, insanlığın yok edilmekle yüz yüze kaldığımız bu günlerde dünyamıza yeni bir umut ve ufuk açmalı, yeniden Tam Bağımsız ( Laik, Cağdaş, Sosyal ve Demokratik Hukuk Devleti) Türkiye’yi kurarak ve  yeni bir çığır açarak milletlerine örnek olmalıdır!  

0
0
0
Yorum Yaz