KADINA KALKAN ELLERİ KİM KIRACAK?

2015-03-16 19:33:00
KADINA KALKAN ELLERİ KİM KIRACAK? |  görsel 1

"KADINA KALKAN ELLER KIRILSIN!"
AMA NASIL OLACAK BU?

Cumhurbaşkanımız, ÖZGECAN cinayetinin ardından toplumdan yükselen tepki karşısında; bir açıklama lütfunda bulundular. O günden bugüne ne değişti? Değil kadına kalkan ellerin kırılması, aksine kadın cinayetlerinde bir artış yaşanıyor. İŞİD zihniyetini aratmayan cinayetler, ne ana tanıyor ne bacı nede kadın. Adeta kuduz köpek öldürür gibi katliamlar gerçekleştiriyor. Hayvanların yaşama ve korunma ve de kollama hakları artılırken, insanhakları ( kadınhakları) gün be gün geriye gidiyor.
Bu ülkede BİR değil en az ÜÇ COCUK isteyen sayın cumhurbaşkanı bu çocukları hangi kadınlara yaptırmayı düşünüyor acaba? 
Karanlık kuytulara hapsedilen, taciz ve tecavüz edilen, satılan, öldürülen kadınlara ve bu VAHŞETE-BARBARLIĞA şahit olan kadınların geleceği karanlık olan bir ülkede ÇOOOOK ÇOK ÇOCUK doğururmu dersiniz? 
Şayet kadınların rızasızlığına karşın, isteksiz doğurmak zorunda kalırlarsa bu doğan çoook, çok çok cocuklara PİÇ denilmez mi? Toplumda PİÇLERİN çoğalması durumunda HUZUR VE GÜVEN kalır mı?

YENİ PİYASAYA ÇIKARILAN GÜVENLİK YASALARINIZ KADINLARIN, KIZLARIN, ÇOCUKLARIN, MAZLUMLARIN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAYACAKSA, KİMİN VE KİMLERİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYACAK???

0
0
0
Yorum Yaz