ANALAR NASIL AĞLAMASIN?

2015-06-21 12:48:00
ANALAR NASIL AĞLAMASIN? |  görsel 1

ANALAR AĞLAMASIN! AMA NASIL?

DÜNYA YENİ BİR BÜYÜK FELAKETİN EŞİĞİNDE (* ) iken,sözde Kürt Özgürlük Haraketi adlı PKK sözcüleri; BOP bataklığında "Kurtarılmış Bölgeler-Kantonlar" üzerinden küresel planlarda piyonlukdan aktörlüğe terfi olarak rol alıp, İŞİDé karşı danışıklı savaşdan galip gelmiş havasında, bırakalım yüksek aklı ortalama insan aklı ile dalga çeçen pozisyonunda bol kepçeden HALKLARA YÜKSEK DEMOKRASİ dağıtıyor(!)
Emperyalist-sömürgeci Batı- Avrupa'dan "yaşa varol, Hepimiz Kürdüz, arkanızdayız" alkışları yükselirken; 7 Haziran seçimleri ardından, demokrasi arayışına giren güdümlü partiler ve liderleri "yoktur aslında birbirimizden farkımız ama, bize oy veren seçmenlere verdiğimiz vaatler farklı, nasıl kıvırtır ve ikna edebiliriz" yol arayışındalar! 
HDP de birleşen "Kürt, Ermeni, Yahudi, Ezidi, Keldani, Suryani, Avrupai, Zaza, Gürcü, Çerkez, Laz, Rum, Aydın (!) LGBTİ (**) vb gibi "halklar "Büyük İnsanlık!" demokrasi sınavından çok peki ile barajı aşmış havasında, kah zılgıt atarak, kah horon teperek, kah disco, kah uzun hava eşliğinde alkış turatak, vur çatlaşın, vur patlasın festivalinden cümbür cemaat mest oluyorlar! 
Dünya bugüne kadar belkide hiç görmediği kadar bir büyük felaketin sınırında iken; ortalık kan ve yanık insan eti kokusundan geçilmiyor, bebekler mahsun, çaresiz, analar perişanken; bir elinde silah diğer elinde sarı- kırmızı-yeşilli mendil, tepin tepin dur! Küresel sermayenin yerli işbirlikçileri ve TC muhalifleri, 2003-2007 seçimlerinde AKP ye verilen " ılımlı-islam" desteğin benzerini bu defa barış ve demokrasi adına Kandilli demokrasine verdiler! 
Dün terör örgütü, bugün demokrasi ve özgürlük kahramanı ilan ederek hizmetlerine aldıkları PKK; bu haçlı desteğinden aldıkları özgüven patlaması ile,"Kürt sorunun barışçıl yoldan çözülmesi için silah bırakmaları gerektiği" çağrılarına; "biz değil asıl TSK'nın silah bırakması gerekir" diyen bu narko ağaları, tehdit, santaj, yanısıra akılda veriyorlar. 
Yetmedi yolkesiyor, askere, polise, saldırıyor, devletten ve birlikden yana olan sivil halka saldırıyor, haraç alıyor, devletcikler kuruyor. 
Bizim avanak sosyalist geçinen demokratlarımız, yazar-çizer aydınlarımız, türkücü-şarkıcı, popcu sanatçılarımız da bu BOP yapımı oyunda eş oluyor, rol yaprak yıldız parlatıyorlar! 
Devlet, millet ve türk düşmanlığını yapmayı; devrimcilik, sosyalistlik, demokratlık, sanan aklını ve fikrini kaçırmış radikal gruplarımız da katılarak HALKLARIN KARDEŞLİĞİ için savaştıklarını sanıyorlar!
Ne diyelim kendi düşen ağlamaz! 
Ağlarlarsa da yardımlarına yine bagrı yanık analardan başka kim gelir orası pek meçhul!
"Analar ağlamasın" diyenler! 
Bu şarkurnazı kafayla daha çook analar ağlar

* "Milyarder yatırımcı George Soros, ABD'nin küresel barışın korunması için Çin ile ilişkilerini onarması gerektiğini, aksi takdirde 3. Dünya Savaşı'nın acı sonuçlarına maruz kalabileceğini söyledi." 
** LGBTİ (Lezbiyen, gay, biseksüel, transgender ve interseks)

0
0
0
Yorum Yaz